O usłudze

eRachunek24 to aplikacja internetowa on-line przeznaczona do wystawiania rachunków dla firm zwolnionych podmiotowo z podatku od towarów i usług (VAT). Dzięki dostępności w internecie można za jej pomocą wystawiać rachunki z dowolnego miejsca w świecie i wysyłać e-mailem wprost do kontrahenta. Dzięki temu, że działa w przeglądarce można z niej korzystać niemal na każdym urządzeniu wyposażonym w internet. Może to być klasyczny komputer stacjonarny, laptop, netbook, palmtop, tablet, smartfon, telefon komórkowy, a nawet telewizor.


eRachunek24 to program do faktur bez VAT który można przed zakupem bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przetestować. 30-dniowy dostęp testowy posiada wszystkie funkcjonalności, które są w wersji płatnej. Po zakończeniu okresu testowego można skorzystać z jednego z trzech pakietów, które różnią się w zależności od potrzeb:


Opcja / Pakiet MINI STANDARD FULL
Maksymalna ilość rachunków 5 miesięcznie 10 miesięcznie bez limitu
Baza danych kontrahentów
Baza danych towarów i usług
Możliwość edycji i usuwania danych
Możliwość zapisu rachunków do PDF
Możliwość wysyłania e-maili  
Własne jednostki miar    
Własne formy płatności    
Cena netto za miesiąc korzystania 5,00 zł 10,00 zł 15,00 zł


Nie czekaj ani chwili dłużej i załóż bezpłatne konto już teraz. Jeśli po miesiącu stwierdzisz, że nasza oferta Ci odpowiada będziesz mógł wykupić przedłużenie usługi. Jeśli nasza aplikacja nie będzie Ci odpowiadać będziesz mógł zrezygnować bez żadnych konsekwencji i ewnetualnie powrócić po czasie do korzystania z aplikacji jeśli zmienisz zdanie...

Załóż konto za darmo

Jeśli szukasz podobnej aplikacji, ale do fakturowania dla płatników VAT skorzystaj z usługi eFaktura24 - fakturowanie online lub program do faktur.